• Duyurular
  • Yayım Takvimi

    Şubat 2018-1 / 93. sayı

    Mayıs 2018-2 / 94. sayı

    Ağustos 2018-3 / 95. sayı

    Kasım 2018-4 / 96. sayı

    **************


    Makale Takip Sistemi

    Dergimize makale gönderilmesi ve sonraki tüm işlemler, sitemizdeki Makale Takip Sistemi üzerinden gerçekleştirilecektir.

    **************


    Makale Kabulü

     

    Yayın Kabulü:

    2018 yılı makale kontenjanımız dolmuştur. 2019 yılı sayıları için makale gönderilebilir.

     

    ********************



    Creative Commons Lisansı
    Bu eser Creative Commons Atıf 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.

     

Yayın Kurulu


Kubilay Aktulum (Hacettepe Üniversitesi- aktulum@hacettepe.edu.tr)

Ali Berat Alptekin (Konya Üniversitesi- aalptekin@konya.edu.tr)

 Ingeborg Baldauf (Humboldt Universitat- ingeborg.baldauf@rz.hu-berlin.de)

lhan Başgöz (Em. Öğr.Üyesi- turkish@indiana.edu) 

Fuat Bozkurt (Akdeniz Üniversitesi fbozkurt@akdeniz.edu.tr)

Bernt Brendemon (Universitas Oslo- bernt.brendemoen@ikos.uio.no)

Özkul Çobanoğlu (Hacettepe Üniversitesi -ozkul@hacettepe.edu.tr.)

Nurettin Demir (Hacettepe Üniversitesi- demir@hacettepe.edu.tr)

Ali Duymaz (Balıkesir Üniversitesi- aduymaz@balikesir.edu.tr)

Nevzat Gözaydın (Ankara Üniversitesi-  gozaydın@tdk.org.tr)

Tuğrul İnal (Hacettepe Üniversitesi- tinal@hacettepe.edu.tr)

 Kurtuluş Kayalı (Ankara Üniversitesi- ankara@ankara.edu.tr)

Jaklin Kornflit (Syracuse University- kornfilt@syr.edu)  

Muhtar Kutlu (Ankara Üniversitesi- mkutlu@ankara.edu.tr)

Eva Kincses Nagi (Szeged Universitat- evakincsesnagy@gmail.com)

Eunkyung Oh (Dongduk Women’s University- euphra33@hanmail.net )

Metin Özarslan (Hacettepe Üniversitesi- metino@hacettepe.edu.tr) 

Jonathan Stuubs (Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi-stuubs@ciu.edu.tr)

Mária Ivanics (Szeged University- res13986@helka.iif.hu)



Adres :Cyprus International University Lefkoşa/Nicosia
Telefon :(392)6711111-2601/2600 Faks :(392) 671 1165
Eposta :folkloredebiyat@ciu.edu.tr